Anketa

Jste hrdí na svou obec?

Celkem hlasů:
5
Hlasování začalo:
11. 5. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Interaktivní mapa

Mapa

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je čtvrtek, 12. 12. 2019, 9:48:11

mojeiD


Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany obce Chvalovice. Více informací naleznete zde.

Portál krizového řízení

CzechpointEvropská databanka

Znojemské vinařstvíInformační SMS pro občany

Vodárenská a.s. divize Znojmo

Podnikání a bydlení

Prehistoric park

Kino Svět Znojmo

Rodinné pasy JMK

Databox

Navigace

Obsah

Dýňová stezka

.

pozvánka

Článek ze "Znojemského deníku" ze dne 28.10.2009

 

Hodnocení dýní - "Nejkrásnější dýně obce Chvalovice"

Nejvyšší počet bodů 25, nejnižší počet bodů 10.
Jedna dýně zdobena profesionálem - nehodnocena. Růžička - Vacula Tomáš

Pořadí:

1. místo - Horáková Martina                      25 bodů

2. místo - Mikula Josef
                Zemčíková Lucie                        24 bodů

3. místo - Vaňková Eva a Aleš
                Brákorová Eržika a Kamilek      23 bodů

4. místo - Mikula Josef, Mikula Tomáš, Horáková Martina, Škubalová Dana                22 bodů
5. místo - Čučka Roman, Bruclíkovi Tomáš a Miriam, Kamil Sghier, Nováková Sylva,
                Mikulová Alena                                                                                             21 bodů
6. místo - Kovaľská Veronika, Novák Paul, Vošterová Vlasta, Krulová Dita                  20 bodů

další pořadí uvádíme pouze dle výše dosažených bodů:

19 bodů - Filová Ludmila, Krulová Michaela, Lehocký Vojtěch+Kryštof + Škubal Ota a Jakub,
                Chaloupka Ladislav + Kochan Daniel + Patrik Novotný, Kříž Pavel
18 bodů - Škubal Ota + Lehocký Ota a Kryštof, Mercineri Sylva, Brákorová Milada,
                Zemčíková Karolína, Krulová Dita a Michala
17 bodů - Zemčíková Lucie, Minaříková Pavlína, Vošterová Vlasta, Horák Matěj, Kříž Martin,
                Zemčíková Karolína, Horáková Věra, Horáková Kateřina
16 bodů - Pekárkovi, Pekárek Martin, Pekárek Martin, Vošterová Vlasta, Kříž Martin + Škubal
                Ota + Lehocký Kryštof, Ištvánková Michala
15 bodů - Brákora Filip, Krulová Dita,
14 bodů - Hrušková Hana a Svěráková Míchaela, Mercineri Darina, Vestfálová Veronika,
                Lehocký Kryštof a Vojtěch + Škubal Ota
13 bodů - Pekárkovi, Brákorová Milada, Sghier Kamil, Steinová Jitka, Lehocký Vojtěch
12 bodů - Brychtová Zdena
11 bodů - Šerka Lukáš, Krulová Dita, Škubal Ota+Lehocký Vojtěch a Kryštof
10 bodů - Krulová Michaela

Hodnotící komise: Malárová Kateřina, Krula Jan, Brákorová Eržika, Vošterová Vlasta, Filová Ludmila
Zapsala: Červinková Lucie, Výsledky zpracovala: Kotrlová Helena

Hodnocení dýní - "Největší dýně obce Chvalovice"

Přihlášeno 17 soutěžících:                                   váha dýně

1. místo - Novotná Gabriela                                     40 kg

2. místo - Pokorný Stanislav                                    32 kg

3. místo - Zemčíková Tereza                                    30 kg

4. místo - Brákorová Eržika
                Zemčíková Karolína                                     25 kg
5. místo - Brákora František                                        23 kg
6. místo - Novotný Patrik                                              20 kg
7. místo - Kříž Martin, Ištvánková Michaela
                Brákorová Jaroslava                                    19 kg  
8. místo - Minaříková Barbora, Vaněk Aleš                  17 kg
9. místo - Mikula Tomáš, Kříž Pavel,
                Kovalská Veronika                                       13 kg
10. místo - Horák Matěj                                                12 kg
11. místo - Horáková Martina                                       10 kg